Group Enerji Hakkında

Group Enerji, 2007 yılında kurulan ve uluslararası arenada faaliyet gösteren bir ticaret şirketidir. Şirket, ticari faaliyetlerine 2007'de yurt içinde inşaat demiri ve çelik hasır satışı yaparak başlamıştır. 2008 yılında, sektörde bir yenilik yaparak inşaat demiri fiyat endeksini oluşturmuş ve günlük demir fiyatlarını online olarak açıklayan ilk firma olma başarısını göstermiştir. İnşaat malzemeleri ithalatında filmli kalıplık kontrplak, kompozit döşeme stud çivileri, iki ucu kancalı çelik teller ve havuz kenarları için kompozit dekler gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır.

2018 yılında “Bluefox” markası altında online ticaret sektörüne adım atan Group Enerji, www.bluefox.com.tr, Amazon Bluefox Store ve Trendyol üzerinden “Bluefox” mağazasında çeşitli ürünlerin online satışını yapmaktadır. 2022 yılı itibarıyla iş makinaları ithalatına başlayarak, müşterilerinin taleplerini ekonomik olarak karşılamayı hedeflemektedir. İthal ettiği makineler Çin menşeilidir ve iş ortaklığı yaptığı firmalar arasında Shandong Yineng Heavy Industry Co., Ltd., XCMG, Shantui, LTMG, Yuchai, CS Shipping gibi önemli isimler bulunmaktadır.

Group Enerji, global vizyonunu İstanbul ve Shanghai'daki ofislerinden yöneterek, uluslararası pazarda güçlü bir konuma sahiptir. Şirket, sektördeki yenilikçi yaklaşımı ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.