Klor Önleyici "Bluefox" Saç Bakım Duş Filtresi

Klorun Zararlı Etkilerinden Kendinizi Koruyun
Duş Yaparken Vücudunuza ve Saçlarınıza Klor İçirmeyin


10 Kademeli "SILVER" Klor Önleyici Duş Filtresi ile daha yumuşak saçlar ve daha sağlıklı ciltler

Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi-erkek saç bakım seti,erkek saç bakım ürünleri,erkek saç gürleştirme

Sağlıklı Saçlar ve Ciltler için "SILVER" Duş Filtresi

  Neden bir duş filtresine ihtiyacımız var

  Çalışmalar, No. 1 şüpheli kurumanın, kaşıntılı cildin ve zayıf saçların evlerimizde akan su olduğunu göstermiştir. Ve hepimiz suyumuzda buna neden olan şeyin ne olduğunu bildiğinizi düşünüyoruz: dezenfektanlar ve ağır metaller. Borular boyunca, rahatsız edici tat veya kokuya neden olan, hatta tüketim için suyu güvenli olmayan kimyasal reaksiyonlar oluşabilir. Bundan böyle sağlığınız için bir duş filtresine ihtiyacınız var.
  Bluefox Duş Filtresi Özellikleri:
  10 aşamalı güçlü filtreleme
  Su basıncını korur
  Klor, bakteri, yosun ve zararlı kimyasalları giderin
  Bakterileri öldürün, çözünmüş oksijeni arttırın ve suyu aktive edin
  Asit baz dengesi sağlar ve cildinizi pürüzsüzleştirir.
  Kurulumu kolay, kurulum aksesuarlarıyla birlikte gelir.
  Evsel su arıtma için uygun.
Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi-erkek saç bakım seti,erkek saç bakım ürünleri,erkek saç gürleştirme

Sağlıklı Saçlar ve Ciltler için "SILVER" Duş Filtresi

  Güzel bir görünüm için büyük önem taşıyan saçların, klorlu sudan olumsuz yönde etkilendiğini biliyor musunuz?
  Klorlu suya maruz kalan saçlar yıpranırlar ve mat görünürler, kırılma ve yıpranmalar oluşur, özellikle boyalı saçlara sahip kadınların daha hassas davranmaları gerekir.
  Duştan sonra bakımsız saçlarla çıkmak mümkün. Hijyeni sağlamak için kullanılan klor, saçlara ve ciltlere çok büyük zarar verir, saçları yıpratır. Klorlu su saçta kuruma, kopma ve matlaşma oluşturabilir. Ayrıca, kuru saç yapısına sahip olanlar ile saçları boyalı olanlar, klorlu su konusunda çok daha fazla risk altında. Klorlu su, mayoları dahi parçalayacak güçte bir etkiye sahip. Bir de saça yaptığı etkiyi düşünün. Klorlu suyun etkileri saç renginden tutun da cilt gözeneklerine kadar işliyor. Kadınlar, kırık, bakımsız, mat ve sönük saçlarla dolaşmak istemiyorlarsa bu konuda dikkatli olmalılar.

Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi kartuşu

"SILVER" Duş Filtresi Yedek Kartuşu

Arıtmalı duş başlığı yorum sıralamasında en önemli özellik duş filtresinin takılmasının çok basit olmasıdır.Kullandığınız suyun kalitesine ve kullanım miktarınıza göre 4-6 ay arasında filtre kartuşunu değiştirmek gerekir. Bu kartuşları firmamızdan yine ekonomik olarak tedarik edebilirsiniz. Her bir duş su filtresi, birçok litre su temizler. 10 farklı filtreleme aşaması ile suyunuzun artık güvenli ve saf olduğundan emin olabilirsiniz. Bebekler, çocuklar, yaşlılar, evcil hayvanlar ve hassas ciltleri olan aileler için idealdir. Kendinizi hayatınızın en temiz duşuna bırakın.

Klor Egzama Önleyici Duş filtresi kartuşu

"SILVER" Duş Filtresi Yorumlar

Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi kartuşu

"SILVER" Duş Filtresi Yedek Kartuşu

10 Aşamalı Güçlü Duş Filtresi Kartuşu
Suyun kalitesinde belirli bir fark yaratır.
Bu cihazı kullanmaya başlar başlamaz suyunuz daha temiz ve yumuşak olacaktır.
Sadece istenmeyen unsurları ortadan kaldıran , aynı zamanda zarar görmüş cilt ve saçı canlandıran 10 aşamalı arıtma sistemi. Klor ve diğer zararlı unsurları giderir, kurşun, cıva, nikel, krom gibi ağır metalleri yakalar ve bakterilerin üremesini önler.

musluk filtresi,musluk ucu filtresi,musluk ucu su filtresi,musluk kireç filtresi,musluk ağzı filtre,musluk ağzı filtresi,musluk ucu filtresi nasıl takılır

"Bluefox" Banyo Yüz Yıkama, Diş Fırçalama Musluk Ucu Su Arıtma

Pratik takması kolay ekonomik su arıtma cihazı.

Kullandığımız sular şebeke borularından,depolardan pas,tortu ve klor taşırlar. Musluk su filtresi, birçok litre su temizler. Seramik ve aktif karbon filtreleme aşaması ile suyunuzun daha güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Sinterlenmiş Seramik Mikrofiltrasyon Kartuşu: Seramik muhafaza güçlüdür ve aşırı derecede mikro gözeneklidir. Bluefox musluk filtresi kartuşu toksik değildir ve tatsızdır ve ikincil kirlenmeye neden olmaz.

Verimli Klor Arıtma : musluk filtreleri, klor, pas, formaldehit, yosun azaltmak için tasarlanmıştır. Kurşun, cıva, nikel gibi ağır metalleri yakalar, seramik kullanarak bakteri ve mantarların büyümesini önler.

Banyo bataryalarına takılabileceği gibi mutfaktaki meyveleri, sebzeleri vb. filtrelenmiş su altında yıkayabilirsiniz. Sadece cilt için bir kalkan oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ağzımızın içine saldıran bakterileri azaltır.

Güçlü Emme Kapasitesi ve Dayanıklılık: Gelişmiş çoklu filtrasyon sistemi, 1.5L / dak, yüksek hızlı su debisi

işletme suyu basıncı: 0.1Mpa - 0.4Mpa / 1 bar - 4bar. Kolay musluk ucu filtresi temizleme.Değiştirmeye ihtiyacınız olmadan önce 4-6 ay tipik kullanım sağlar. Şişelenmiş sudan daha ekonomiktir. Temizlemesi kolaydır.

Yedek Kartuşlar ve Sorunsuz Kurulum: Alet gerekmez. 5 - 38 ° C su sıcaklığı aralığında uygulanabilir.


ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478