Klor Önleyici Saç Bakım "Bluefox" Duş Filtresi

Klorun Zararlı Etkilerinden Kendinizi Koruyun
Duş Yaparken Vücudunuza Klor İçirmeyin


10 Kademeli "SILVER" Klor Önleyici Duş Filtresi ile daha sağlıklı saçlar daha sağlıklı duşlar(126,175,210)
Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi-erkek saç bakım seti,erkek saç bakım ürünleri,erkek saç gürleştirme

Sağlıklı Saçlar ve Ciltler için "SILVER" Duş Filtresi

    Güzel bir görünüm için büyük önem taşıyan saçların, klorlu sudan olumsuz yönde etkilendiğini biliyor musunuz?
    Klorlu suya maruz kalan saçlar yıpranırlar ve mat görünürler, kırılma ve yıpranmalar oluşur, özellikle boyalı saçlara sahip kadınların daha hassas davranmaları gerekir.
    Duştan sonra bakımsız saçlarla çıkmak mümkün. Hijyeni sağlamak için kullanılan klor, saçlara ve ciltlere çok büyük zarar verir, saçları yıpratır. Klorlu su saçta kuruma, kopma ve matlaşma oluşturabilir. Ayrıca, kuru saç yapısına sahip olanlar ile saçları boyalı olanlar, klorlu su konusunda çok daha fazla risk altında. Klorlu su, mayoları dahi parçalayacak güçte bir etkiye sahip. Bir de saça yaptığı etkiyi düşünün. Klorlu suyun etkileri saç renginden tutun da cilt gözeneklerine kadar işliyor. Kadınlar, kırık, bakımsız, mat ve sönük saçlarla dolaşmak istemiyorlarsa bu konuda dikkatli olmalılar.

Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi kartuşu

"SILVER" Duş Filtresi Yedek Kartuşu

Kullandığınız suyun kalitesine ve kullanım miktarınıza göre 4-6 ay arasında filtre kartuşunu değiştirmek gerekir. Bu kartuşları firmamızdan yine ekonomik olarak tedarik edebilirsiniz. Her bir duş su filtresi, birçok litre su temizler. 10 farklı filtreleme aşaması ile suyunuzun artık güvenli ve saf olduğundan emin olabilirsiniz. Bebekler, çocuklar, yaşlılar, evcil hayvanlar ve hassas ciltleri olan aileler için idealdir. Kendinizi hayatınızın en temiz duşuna bırakın.

Klor Önleyici Saç Bakım Duş filtresi kartuşu

"SILVER" Duş Filtresi Yedek Kartuşu

musluk filtresi,musluk ucu filtresi,musluk ucu su filtresi,musluk kireç filtresi,musluk ağzı filtre,musluk ağzı filtresi,musluk ucu filtresi nasıl takılır

"Bluefox" Banyo Yüz Yıkama Diş Fırçalama Musluk Ucu Su Arıtma

Kullandığımız sular şebeke borularından,depolardan pas,tortu ve klor taşırlar. Musluk su filtresi, birçok litre su temizler. Seramik ve aktif karbon filtreleme aşaması ile suyunuzun daha güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Sinterlenmiş Seramik Mikrofiltrasyon Kartuşu: Seramik muhafaza güçlüdür ve aşırı derecede mikro gözeneklidir. Bluefox musluk filtresi kartuşu toksik değildir ve tatsızdır ve ikincil kirlenmeye neden olmaz.

Verimli Klor Arıtma : musluk filtreleri, klor, pas, formaldehit, yosun azaltmak için tasarlanmıştır. Kurşun, cıva, nikel gibi ağır metalleri yakalar, seramik kullanarak bakteri ve mantarların büyümesini önler.

Banyo bataryalarına takılabileceği gibi mutfaktaki meyveleri, sebzeleri vb. filtrelenmiş su altında yıkayabilirsiniz. Sadece cilt için bir kalkan oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ağzımızın içine saldıran bakterileri azaltır.

Güçlü Emme Kapasitesi ve Dayanıklılık: Gelişmiş çoklu filtrasyon sistemi, 1.5L / dak, yüksek hızlı su debisi

işletme suyu basıncı: 0.1Mpa - 0.4Mpa / 1 bar - 4bar. Değiştirmeye ihtiyacınız olmadan önce 4-6 ay tipik kullanım sağlar. Şişelenmiş sudan daha ekonomiktir. Temizlemesi kolaydır.

Yedek Kartuşlar ve Sorunsuz Kurulum: Alet gerekmez. 5 - 38 ° C su sıcaklığı aralığında uygulanabilir.

ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478