Woodtropic Bambu Parke

Group Enerji " Woodtropic" markası ile masif bambu parkelerin ithalatını gerçekleştirerek , kullanıcılara çevre dostu bir masif parke alternatifi sunmaktadır. Hiç ağaç kesmeden üretilen bambu masif parke dünyanın çevre duyarlı ülkelerinde bir trend haline gelmiştir. Çevreci olmasının yanı sıra sistre gerektirmeden ve hazır cilalı olması da ona ayrı bir avantaj kazandırmaktadır. Sizler de çevre duyarlı WOODTROPIC kullanıcıları arasına katılmak için bizi arayınız. 0216 3402538/39 .Telefonlarımız meşgulse tekrar deneyiniz

Çevre Dostu Woodtropic Bambu Masif Parke

Woodtropic Bambu Masif Parke

Bambu ağacı çabuk yetişmesi sebebiyle çevreci ürünler arasında hergün artarak tercih edilen bir masif parke çeşididir. 4-5 sene gibi kısa bir sürede parke üretimine uygun hale gelen bambu ağacı aynı zamanda dünyanın en sert ağaçlarından olup çevre dostu masif parke sevenlerin birinci seçimidir. Janka sertlik skalasında 3000 derece ile meşe, teak , maun,merbau ,benkrai ,bubinga,sapelli gibi masif parke çeşitlerinin daha üzerinde bir sertliğe sahiptir. Bu yüzden bambu parke trafik yoğun mekanların (dükkanların, çocuklu evlerin ve evcil hayvanların bulunduğu mekanların) tercih sebebi olmaktadır. Dolayısı ile bambu parke kullanımı diğer ağaçlara göre daha uzun ömürlü olup sistre süresi daha uzundur. Bambu parke doğal renginde veya fırınlanmış şekilde değişik yüzey tasarımlarında 10-12-14mm kalınlıklarda üretilmektedir. Woodtropic Masif Parke hazır cilalı ve UV ışınlarına karşı otomatik cila makinalarında 10 kat cila katmanı uygulanarak üretilmektedir. Woodtropic bambu parke diğer masif parkelere göre hem başlangıç maliyeti bakımından hem de daha uzun ömürlü olması bakımından daha ekonomiktir. Ayrıca homojen yapıya sahip olması nedeniyle değişik ağaç katmanlarından olan Lamine parkeye göre daha sağlam ,rutubete daha dayanıklı bir masif parke alternatifi olmaktadır.

Bambu Parke Dünyanın en sert parkelerinin başında yer alır

Woodtropic Bambu Parke Koleksiyonu sertlik derecesiyle trafik yoğun mekanların tercihidir.

Woodtropic Bambu Masif Parke

Hazır cilalıdır .Sistre yapılması gerekmez.

Woodtropic bambu parke avantajlarından bir taneside ebatlarıdır.

Bambu Parke Boylar 185 cm En 13 cm Kalınlık 12-14mm

Masif Bambu Parke birbirine kenarlarından geçmeli olarak tutkalla tecrübeli ekiplerimizce yere monte edilir.

Woodtropic bambu parke çeşitleri

Woodtropic bambu parke çeşitleri özel geliştirilmiş parke cilalama/ parke vernikleme sistemi ile 10 kat değişik masif parke cilalama prosesinden geçirilerek kullanıma sunulmaktadır. Değişik görünüm teknikleri uygulanan Woodtropic bambu parke çeşitleri diğer masif parke çeşitlerine kıyasla daha ekonomik ve daha güçlü bir iç mekan zemin kaplamasıdır.

Woodtropic Bambu Parke alırken yıllarca problemsiz kullanabileceğiniz bitmiş ve hazır cilalı bir zemin malzemesini satın alarak ve uygulayarak diğer parke çeşitlerine göre önemli bir maliyet avantajı sağlamış olursunuz.

Bambu ağacı , tümüyle su içinde büyüyen bir tür olduğundan, bambu ağacından üretilen bambu parke doğal haliyle dahi diğer tüm ağaç türlerinden üretilen masif parkelere kıyasla neme daha fazla dayanıklıdır. Bu özelliğiyle bambu masif parke , evlerde, spor salonlarında ,iş yerlerinde, ticari ofislerde ve dükkanlarda , ıslak zeminlerin döşenmesinde, banyo ve mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478