tezgah üstü su arıtma cihazı

Bluefox Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı

Bluefox Su Arıtma Cihazı En İyi 6 arasında: https://waterfiltersadvisor.com/best-countertop-water-filter/ sitesi araştırmasında en iyi Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı arasında yer almıştır.

SUYUN İÇİNDEKİ MİNERALLERİ ARITMAZ, MİNERALLERİ KORUR
tezgah üstü su arıtma cihazı

Takması Kolay Ekonomik "Bluefox" Su Arıtma Cihazı

ETKİLİ SU FİLTRE SİSTEMİ: 3 aşamalı filtreleme sayesinde güçlü filtre performansı (mekanik paslanmaz çelik filtre + aktif karbon filtre + 0.01 mikron membran filtre),% 99'a kadar klor, organik maddeler, fenol pestisitler, bakteri ve virüsleri temizler
KOLAY KURULUM: Bağlantı adaptörü hemen hemen her türlü musluğa uyar. Su arıtıcıyı musluğa bağlamanız yeterli; su filtresi hemen çalışıyor. Kurulum talimatı videosu, su filtresini kolayca takmanıza yardımcı olur MA BAKIMI KOLAY: Yüksek kaliteli kartuş 6-24 ay boyunca çalışabilir, lütfen bu süre sonunda kartuşu değiştirin. Sadece su arıtma kapağını açın, kartuşu çıkarın ve değiştirin.

Bluefox Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı Tanıtım ve Montaj Videosu

Tezgah Üstü Su Filtresi Nedir? Tezgah üstü su filtresi, lavabonun yanına zahmetsizce monte edebileceğiniz arıtılmış su çıkışlı bir cihazdır. Bu su filtreleri içme suyunda bulunan kirleticilerin % 90'ından fazlasını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Böyle bir ürünle zararlı kimyasallardan endişe etmeden hemen içebileceğiniz anlamına gelir. Bu harika cihaz, şişelenmiş suya olan bağımlılığınızı kesinlikle azaltacaktır. Bununla birlikte, böyle bir ünite gereksiz plastik şişeler satın almaktan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Tezgah tipi su filtreleri, çok kompakt olacak şekilde, lavabonun etrafındaki boşluğa sığabilecek şekilde yerleştirilebilirler. Dahası, bu su filtrelerinin taşınması kolaydır ve ayrıca tatile çıkarken, hatta teknenizde de götürebilirsiniz. Bunun nedeni, bu su filtrelerinin kullanımı için kalıcı kurulum veya tesisat gerektirmemesidir.

tezgah üstü su arıtma cihazı

Güçlü 0.01 Mikron Membran Arıtma

    Yer sıkıntısı olan evlere ideal verimlilik kombinasyonu sağlayan tezgah üstü su filtresi. Dahası, filtre sistemleri, klor, böcek ilacı, bakteri, virüs ve ağır metallerin% 99'unu musluk suyundan gideren yüksek kalitede 3 aşamalı bir filtreleme sistemi içeren en katı sistemlerden biridir. Filtre güçlüdür, bakımı kolaydır (6-24 aylık kartuş değişimi) ve montajı kolay olup, tesisat ve usta gerektirmez.
    SUYUN İÇİNDEKİ MİNERALLERİ ARITMAZ, MİNERALLERİ KORUR


tezgah üstü su arıtma cihazı

Bluefox İleri Teknoloji Su Arıtma Cihazı

1. Bu son teknoloji tezgah üstü Bluefox içme suyu filtresi benzersiz, modern bir tasarıma sahiptir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır, evinizde kolayca daha temiz, daha güvenli ve daha iyi bir içme suyu elde etmenize yardımcı olur.
2. Yapabileceğimiz en önemli şeylerden biri, kendimizi klor gibi tehlikeli kimyasalların suyumuzdaki uzun vadeli ve zararlı etkilerinden korumaktır!
3. Sağlıklı ve harika bir içme suyu, Bluefox Tezgah Üstü İçme Sistemi ile hiç bu kadar kolay ve kurulumu basit olmamıştı.
4. Bakımı Kolay. Kartuş değişimi hızlı ve kolaydır. Sadece kapağı çıkarın ve kartuşu değiştirin - karmaşık tesisat bağlantıları yoktur, alet gerekmez.
5. 3 aşamalı filtreleme sistemi vardır: 1. kademe paslanmaz çelik mikro gözenekli ön filtredir; 2. aşama granül aktif karbon filtre kartuşu; 3. aşama ultra filtrasyon zarıdır.
SUYUN İÇİNDEKİ MİNERALLERİ ARITMAZ, MİNERALLERİ KORUR

tezgah üstü su arıtma cihazı

Tezgaha yapışan vantuslu ayaklar

Su arıtma cihazının devrilmemesi için tezgaha yapışan vantuslu ayakları bulunur. Bu sayede kazara çarpıldığında düşmez veya devrilmez.

tezgah üstü su arıtma cihazı

Bluefox Su Arıtma Cihazı En İyi 6 arasında

Bu son teknoloji tezgah üstü Bluefox içme suyu filtresi https://waterfiltersadvisor.com/best-countertop-water-filter/ sitesi araştırmasında en iyi Tezgah Üstü 6 Su Arıtma Cihazı arasında yer almıştır.

Bluefox Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı Tanıtım Videosu

Montajı Kolay, taşınabilir, 24 aya kadar arıtma sağlayabilir.

Bluefox Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı Filtresi

su arıtma cihazı,tezgah üstü su arıtma cihazı

3 Aşamalı Detaylı Su Arıtma Filtresi

Değiştirilebilir filtre kartuşu sayesinde günlük içme suyu sağlar. Aktif karbon sayesinde kloru %99 oranında azaltır.

su arıtma cihazı,tezgah üstü su arıtma cihazı

Su Arıtma Cihazı Filtresi Değişmesi Son Derece Basittir

su arıtma cihazı,tezgah üstü su arıtma cihazı

Uzun Kullanım Süresi

3 aşamalı filtreleme sistemi vardır: 1. kademe paslanmaz çelik mikro gözenekli ön filtredir; 2. aşama granül aktif karbon filtre kartuşu; 3. aşama ultra filtrasyon zarıdır.

ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul-34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478